Dokumentace objektů z ptačí perspektivy, ať už statická v podobě digitálních leteckých fotografií, nebo dynamická formou leteckého videa, poskytuje jedinečnou možnost zaznamenat v čase krajinu, památky, technické objekty, průběh výstavby, archeologická naleziště nebo nemovitosti s výrazně větší výpovědní hodnotou, než kterou nabízejí pozemní záznamy.

Letecké fotografieletecké video pořizujeme z bezpilotních letadel. Vlastníme bezpilotní prostředky koptrového typu, díky kterému jsme schopni nabídnout široké možnosti leteckého snímkování a videozáznamu. Bezpilotní letadlo je používáno pro snímkování z výšky do 300 metrů nad terénem (legislativní omezení). Jeho výhodou je nízká cena pořízení leteckých fotografií i leteckého videa a široké možnosti využití – záznamy lze pořizovat i za zhoršených povětrnostních podmínek, například při nízké oblačnosti, ale také v interiérech objektů.

Pro focení nemovitostí, portrétů, interiérů vlastníme nejmodernější FULL FRAME SONY A7R mark3 s rozlišením 42megapixelů (Vaše fotografie můžeme vytisknout ve velikosti billboardu :-) a sadů objektivů. 

KAMERA NA DRONU
Senzor 1/2.3” (CMOS), Efektivní pixely: 12,35 M (Celkem pixelů: 12,71 M)
Objektiv Zorný úhel 78,8°, ohnisková vzdálenost 28 mm (ekvivalent 35 mm formátu) f/2.2
Zkreslení < 1,5 %, Ostření od 0,5 m do nekonečna
Rozsah ISO 100 - 3200 (video), 100 - 1600 (foto)
Rychlost závěrky 8 - 1/8000 s
Maximální rozlišení obrazu 4000×3000

                  

                                                      

 

Na základě velké poptávky hostů, kteří navštěvují rekreační objekty jsme založili webové stránky AIRFOTO.cz z důvodu málo kvalitních fotografií, samotných pronajímatelů a za účelem zvýšení obsazenosti jejich objektů. Ne každý majitel nemovitosti disponuje dostatečně kvalitní technikou pro pořízení kvalitních fotografií a následnou postprodukci. Proto jsme v roce 2017 absolvovali kurz u Úřadu civilního letectví na legální létání dronem a poskytování leteckých prací. Myslíme si, že ke každé prezentaci nemovitosti, jak na internetu nebo v tištěném katalogu jsou letecké fotografie bonus, který každý zájemce o nemovitost ocení, aby získal dostatečný přehled o okolí a umístění objektu. Webové stránky AIRFOTO.cz provozuje cestovní AGENTURA CHATA TOUR s.r.o. která se zabývá zprostředkováním pronájmů na rekreačních objektech, a to již od roku 1991. S námi budete vidět.

 

Napište nám